Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idag3ina

3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 199 kr hos Lyko.

3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold

EAN: 8435446421430

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    101 kr kvar till fri frakt

    199 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
199 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 199 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Ett multifunktionellt highlighterstift för ögon, läppar och kinder. Lätt att använda och blanda, ger en strålande, fräsch glänsande finish till din makeup. Dess viktlösa krämiga formula och vackra nyans i rosa guld gör att vilken hy som helst ser omedelbart frisk ut. Användning:Vrid upp stiftet och svep över dina ögon, läppar och kinder. Klappa bara in med fingertopparna för att jämna ut och blanda in produkten i huden eller använd en fluffig borste för att blanda och lägga på mer produkt efter behov för att få önskat lyster. 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold

Lagerstatus

Just nu är 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold?

Priset är 199 kr.

Var är 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold billigast?

3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold är billigast hos Lyko för 199 kr.

Finns 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold i lager?

Just nu är 3INA The No-Rules Stick Highlighter 312 Rose Gold slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

199 kr hos Lyko

Köp nu →