Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBandi

Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 217 kr hos Lyko.

Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml

EAN: 5901138907078

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    83 kr kvar till fri frakt

    217 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
217 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 217 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Minimerar rynkor, ger slät hud, intensivt regenererar och återfuktar samt lugnar irritationer, även efter rakning. Innehåller kraftfulla anti-rynkpeptider, växtkollagen, ektoin och utvalda jästceller som stimulerar hudens förnyelse, förbättrar hudtonen och motverkar åldrande.Anti-aging-kräm med 360⁰ 4MEN-teknologi för mogen manshud.Indikationer:Mogen manshud, motverkar ålderstecken och minskar synliga rynkor.Kontraindikationer:Överkänslighet mot någon av ingredienserna.Användning:Applicera morgon och kväll på ansiktet och rakade områden. Undvik ögonområdet. Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml

Lagerstatus

Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml?

Priset är 217 kr.

Var är Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml billigast?

Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml är billigast hos Lyko för 217 kr.

Finns Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml i lager?

Ja, Bandi 4MEN Care Anti-aging face cream 50 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

217 kr hos Lyko

Köp nu →