Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBeurer

Beurer Make up spegel battdrift BS49 — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Beurer Make up spegel battdrift BS49 hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 349 kr hos Lyko.

Beurer Make up spegel battdrift BS49

EAN: 4211125584016

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    349 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
349 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 349 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Kvalitets spegel med både 5x förstoring på ena sidan, samt vanlig spegel på andra sidanBeurers Make up spegeln BS49 är av högsta kvalite och är gjord i kromad panel. Den har även ett starkt LED ljus för bästa belysning så att du på bästa sätt ska kunna ta hand om din hud eller lägga en make up.Den har en fem gånger förstoring för att du ska på ett enkelt sätt kunna ta hand om din hy. Spegeln är 11 centimeter i diameter.- Batteries included: 3 x AA 1,5V Beurer Make up spegel battdrift BS49

Lagerstatus

Beurer Make up spegel battdrift BS49 finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Beurer Make up spegel battdrift BS49?

Priset är 349 kr.

Var är Beurer Make up spegel battdrift BS49 billigast?

Beurer Make up spegel battdrift BS49 är billigast hos Lyko för 349 kr.

Finns Beurer Make up spegel battdrift BS49 i lager?

Ja, Beurer Make up spegel battdrift BS49 finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

349 kr hos Lyko

Köp nu →