Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBiodance

Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs hos 2 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 259 kr hos NordicFeel.

Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs

EAN: 8809937361060

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    NordicFeel

    NordicFeel

    Slut i lager
    240 kr kvar till fri frakt

    259 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Eleven

    Eleven

    Slut i lager
    240 kr kvar till fri frakt

    259 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
259 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 259 kr hos NordicFeel. Inte i lager hos någon av de 2 butiker vi jämför just nu.

Beskrivning

BIODANCE Bio-Collagen Real Deep Mask Bundle är ett paket med koreanska nattarkmasker som innehåller hög koncentration av kollagen. Denna mask fungerar genom att öka kollagenproduktionen, strama upp och lyfta huden samtidigt som den ger en frisk och hälsosam lyster efter användning. Det är en hydrogelmask som börjar som vit och gradvis blir genomskinlig när huden absorberar näringsämnena. Passar alla hudtyper och kan användas över natten eller i några timmar.

Lagerstatus

Just nu är Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs?

Priset är 259 kr.

Var är Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs billigast?

Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs är billigast hos NordicFeel för 259 kr.

Finns Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs i lager?

Just nu är Biodance Bio-Collagen Real Deep Mask 4 pcs slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

259 kr hos NordicFeel

Köp nu →