Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBobbi Brown

Bobbi Brown Concealer Brush — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Bobbi Brown Concealer Brush hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 530 kr hos Lyko.

Bobbi Brown Concealer Brush

EAN: 716170351551

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    530 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
530 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 530 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Concealer Brush är en concealerborste som ger en sömlös blending. Den kan användas med color correctors och concealers för att omedelbart ljusa upp området under ögonen, dölja ojämnheter eller fräscha upp makeupbasen. Den snedskurna borsten följer fingertoppens form och ger en precis och jämn applicering.Vad gör produkten?Den snedskurna borsten ger en precis och jämn applicering.Perfekt för området under ögonen och riktad täckning.Handgjord med förstklassiga syntetfibrer som säkerställer en jämn applicering, sömlös blending och enkel upplockning av produkt.Det jämna, ergonomiska skaftet ger komfort och kontroll. Användning: Applicera en liten mängd color corrector eller concealer under ögonen med svepande rörelser nära franslinjen och den inre ögonvrån. Tryck sedan försiktigt med borstens spets. Använd lätta, stiplade rörelser för riktad täckning. Bobbi Brown Concealer Brush

Lagerstatus

Bobbi Brown Concealer Brush finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Bobbi Brown Concealer Brush?

Priset är 530 kr.

Var är Bobbi Brown Concealer Brush billigast?

Bobbi Brown Concealer Brush är billigast hos Lyko för 530 kr.

Finns Bobbi Brown Concealer Brush i lager?

Ja, Bobbi Brown Concealer Brush finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

530 kr hos Lyko

Köp nu →