Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBrushworks

Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 89 kr hos Lyko.

Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6)

EAN: 5060903876701

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 49 kr
    211 kr kvar till fri frakt

    89 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
89 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 89 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Dela enkelt upp håret och njut av en lätt stylingupplevelse när du använder detta supersöta kit med 6 hårklämmor från Brushworks. Vackert utformade för att få grepp om håret och säkerställa att sektionerna är jämnt fördelade och redo att styla. Ideal för plattning, lockning, hårföning eller klippning.Pack med 6 stLättaIdeala att använda vid hårstylingPETA-godkänd – veganska och cruelty free Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6)

Lagerstatus

Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6)?

Priset är 89 kr.

Var är Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) billigast?

Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) är billigast hos Lyko för 89 kr.

Finns Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) i lager?

Ja, Brushworks Sectioning Clips (Pack of 6) finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

89 kr hos Lyko

Köp nu →