Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagCamilla Pihl Cosmetics

Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 359 kr hos Lyko.

Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1

EAN: 7072463130641

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    359 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
359 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 359 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint består av 60% vatten och är en blandning av hudvård och make-up med sin vattenbaserade, lätt täckande och näringsrika formulering. Innehåller mikroinkapslade pigment som spricker och aktiveras vid applicering för att smälta in i huden. Tillför omedelbar fukt, lyster och jämnar ut hudtonen. Berikad med Niacinamid för slätare hudstruktur och Hyaluronsyra för fukt, lämnar produkten huden glödande och med ett naturligt resultat. Anpassar och kompletterar din hudton. Användning: Pump på handryggen och blanda med din favoritfoundationborste för att bryta upp och aktivera de mikroinkapslade pigmenten. Applicera försiktigt i ansiktet med cirkulära rörelser för en jämn fördelning. Varning: Använd endast enligt anvisningarna. Undvik att använda direkt på finnar, irriterad eller solbränd hud. Undvik området runt ögonen. Rådgör med din läkare om huden svullnar, blir irriterad eller börjar klia under eller efter användning. Förvara utom räckhåll för barn. Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1

Lagerstatus

Just nu är Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1?

Priset är 359 kr.

Var är Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 billigast?

Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 är billigast hos Lyko för 359 kr.

Finns Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 i lager?

Just nu är Camilla Pihl Cosmetics Skin Tint #1 slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

359 kr hos Lyko

Köp nu →