Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagCatrice

Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 32 kr hos Eleven, högsta 42 kr hos Lyko — du kan spara upp till 11 kr genom att välja rätt butik.

Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots

EAN: 4059729516466

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    Slut i lager
    468 kr kvar till fri frakt

    32 kr

    fri frakt

    Spara 11 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    Slut i lager
    457 kr kvar till fri frakt

    42 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 49 kr
    258 kr kvar till fri frakt

    42 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
32 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 32 kr hos Eleven. Inte i lager hos någon av de 3 butiker vi jämför just nu.

Beskrivning

Upplev den perfekta nagelmakeovern med Catrice GEL AFFAIR nagellack – din favorit för långvariga, högglansiga naglar med en gelliknande finish av salongskvalitet. Njut av upp till 7 dagars hållbarbehandling utan att behöva ett bas- eller topplack. Skäm bort dig i intensiva färger med en strålande glans och gelliknande finish – ingen UV-lampa eller nagelstudio behövs! Förvandla dina naglar med GEL AFFAIR nagellack – där hög glans möter hög prestanda! Vårt GEL AFFAIR nagellack sortiment har en mängd livliga och trendiga nyanser som tillgodoser varje humör, tillfälle och stil. Från kontoret till en utekväll, vi har allt du behöver. Catrice GEL AFFAIR nagellack 037 Black To The Roots i tidlös svart är din favorit för omedelbar stil och elegans. Förpackningen är tillverkad av återvunnet material.* *Kork tillverkad av 100 %** återvunnen plast (**exklusive färgämnen och tillsatser), flaskan innehåller minst 20 % återvunnet glas) Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots

Lagerstatus

Just nu är Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots?

Priset varierar mellan 32 kr och 42 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 32 kr.

Var är Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots billigast?

Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots är billigast hos Eleven för 32 kr.

Finns Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots i lager?

Just nu är Catrice GEL AFFAIR Nail Lacquer 037 Black To The Roots slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

32 kr hos Eleven

Köp nu →