Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagCatrice

Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 47 kr hos Eleven, högsta 63 kr hos Lyko — du kan spara upp till 17 kr genom att välja rätt butik.

Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010

EAN: 4250947562277

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    453 kr kvar till fri frakt

    47 kr

    fri frakt

    Spara 17 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    437 kr kvar till fri frakt

    62 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 49 kr
    237 kr kvar till fri frakt

    63 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
47 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 47 kr hos Eleven. Finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Drama Doll. Det finns ett nytt tillskott i den framgångsrika Glam & Doll-familjen. Den här mascaran plockar poäng med sin böjda elastomerborste, som når varje enskild ögonfrans och täcker dem med en intensivt svart formula ‒ i bara en applicering. Volymformulan förstärker fransarna för en effektfull, dramatisk look. Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010

Lagerstatus

Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010?

Priset varierar mellan 47 kr och 63 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 47 kr.

Var är Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 billigast?

Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 är billigast hos Eleven för 47 kr.

Finns Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 i lager?

Catrice Glam&Doll False Lashes Mascara 010 finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

47 kr hos Eleven

Köp nu →