Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagCatrice

Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 63 kr hos Eleven, högsta 84 kr hos Lyko — du kan spara upp till 21 kr genom att välja rätt butik.

Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer

EAN: 4059729222978

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    436 kr kvar till fri frakt

    63 kr

    fri frakt

    Spara 21 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    415 kr kvar till fri frakt

    84 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 49 kr
    216 kr kvar till fri frakt

    84 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
63 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 63 kr hos Eleven. Finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

#wokeuplikethis. Den här allt-i-ett-primern kombinerar tio fördelar i en och samma produkt. Dream Primer är framtagen för att ge en perfekt look på ett ögonblick med en formula som har skyddande egenskaper. Den lätta formulan förbereder huden, suddar ut mindre skavanker och jämnar ut hudtonen. Porerna ser mindre ut och rynkor blir mindre framträdande. Primern återfuktar huden och ger en naturlig glow. Tack vare aktiva ingredienser och solskyddsfaktor 15 skyddar den också från luftföreningar och är antioxidant. Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer

Lagerstatus

Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer?

Priset varierar mellan 63 kr och 84 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 63 kr.

Var är Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer billigast?

Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer är billigast hos Eleven för 63 kr.

Finns Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer i lager?

Catrice Ten!sational 10 in 1 Dream Primer finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

63 kr hos Eleven

Köp nu →