Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagClarins

Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml hos 2 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 598 kr hos Lyko.

Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml

EAN: 3666057023781

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    598 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    441 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
598 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 598 kr hos Lyko. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Denna essens är det första steget i din dagliga antiageing-ritual. Den mjuka fräscha texturen absorberas perfekt in i huden och förbereder den på att till fullo tillgodogöra sig den hudvård som appliceras efteråt. Huden blir genast fuktad, slät, påfylld och vackrare.Hjälper till att få försvagad hud (pga den naturliga åldringsprocessen) att se bättre ut. Ger en jämnare hy, mindre porer och en mjukar med lyster som ser yngre ut. Innehåller bl a Hibiskusblomsyror (hjälper till att avlägsna döda hudceller från hudytan), Extrakt av grön kaffeböna och ginseng (hjälper till att "väcka" huden på morgonen och ge den ny energi på kvällen), Organiskt havresocker och organiskt harungana-extrakt (hjälper till att släta ut huden).Användning: Applicera morgon och kväll på ren, torr hud genom att försiktigt klappa på huden eller genom att blötlägga en bomullspad med produkten och klappa ut över ansiktet och halsen. Följ upp med din ordinarie fuktighetscreme. Undvik ögonområdet. Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml

Lagerstatus

Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml?

Priset är 598 kr.

Var är Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml billigast?

Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml är billigast hos Lyko för 598 kr.

Finns Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml i lager?

Clarins Super Restorative Smoothing Treatment Essence 200 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

598 kr hos Lyko

Köp nu →