Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagClean

CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml — jämför pris hos 4 butiker

Vi jämför pris på CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml hos 4 svenska butiker. Lägsta pris är 537 kr hos Eleven, högsta 880 kr hos KICKS — du kan spara upp till 343 kr genom att välja rätt butik.

CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml

EAN: 874034011956

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 499 kr

    537 kr

    fri frakt

    Spara 343 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    563 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 499 kr

    707 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    880 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
537 kr
Antal butiker
4 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 537 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 4 butiker vi jämför.

Beskrivning

Clean Reserve Radiant Nectar EdP 50ml är en unisex Eau de Parfum. Doften beskrivs som inspirerad av vårens dofter och sommarens värme. Den inleds med päronnektar, följt av ambrette i hjärtat. Basen består av träslag och mysk. Doftfamiljen anges som Citrus Green. Parfymen är vegansk och innehåller hållbart framställd ambrette.

Sammanfattning av Parfympris.se baserat på tillverkarens information.

Lagerstatus

CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml?

Priset varierar mellan 537 kr och 880 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 537 kr.

Var är CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml billigast?

CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml är billigast hos Eleven för 537 kr.

Finns CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml i lager?

Ja, CLEAN Reserve Radiant Nectar Eau De Parfum 50 ml finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

537 kr hos Eleven

Köp nu →