Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNars

NARS Climax Mascara Black — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på NARS Climax Mascara Black hos 2 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 385 kr hos KICKS.

NARS Climax Mascara Black

EAN: 607845070085

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    KICKS

    KICKS

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    385 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    385 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
385 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 385 kr hos KICKS. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

#NEVERFAKEITDon’t stop. Keep going. Reach your climax with explosive volume. NARS Climax Mascara är den ultimata volymmascaran. Du får mycket volym efter bara ett svep, den är lätt att bygga på, klumpar sig inte och ger väldefinierade och separerade fransar. Formulan innehåller "hardcore" svarta pigment som gör fransarna intensivt svarta, och nylonborsten separerar och definierar samtidigt som den bygger upp volym på dina fransar. NARS ”Lash Moisture Complex” gör formulan mjuk och lätt samtidigt som den lyfter och bygger upp dina fransar utan klumpar.NARS Climax Mascara kommer i en färg: Black / Explicit Black- Volymgivande mascara- Klumpar sig inte- Intensivt svarta pigment- "Lash Moisture Complex"- Nylonborste‘How to Use’ NARS Climax Mascara Explicit BlackApplicera NARS Climax Mascara vid fransroten och sicksacka med borsten till toppen av fransarna. Upprepa för en mer intensiv look. Håll borsten vertikalt när du applicerar mascaran på de nedre fransarna. Pumpa aldrig borsten in och ut ur behållaren, det kan göra att mascaran torkar snabbt. Vill du ha ett extra lyft är ett tips att hålla i borsten och ”lyfta” fransarna i 5 sekunder. NARS Climax Mascara Black

Lagerstatus

NARS Climax Mascara Black finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar NARS Climax Mascara Black?

Priset är 385 kr.

Var är NARS Climax Mascara Black billigast?

NARS Climax Mascara Black är billigast hos KICKS för 385 kr.

Finns NARS Climax Mascara Black i lager?

NARS Climax Mascara Black finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

385 kr hos KICKS

Köp nu →