Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagIsadora

IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 135 kr hos Lyko.

IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple

EAN: 7333352124555

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    165 kr kvar till fri frakt

    135 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
135 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 135 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

En mjuk, rikt pigmenterad vattenfast, långvarig ögonpenna.. Intensifiera din makeup med denna rikt pigmenterade ögonpenna gjord för att hålla i timmar. Den nya förbättrade formulan är fjäderlätt och krämig och låter färgen glida på utan ansträngning för att definiera din look med en mjuk finish. Pennan gör det enkelt för dig att vara kreativ – oavsett om du ritar exakta linjer eller vill uppnå en mjuk smokey effekt. Den vattenfasta formulan säkerställer att färgen stannar kvar, utan att blekna eller överföras. För att ytterligare förbättra din applicering av ögonmakeup kommer denna ögonpenna med en praktisk applikator, designad för att enkelt blanda och sudda linjer, vilket gör att du enkelt kan skapa en mängd olika looks. Det är allt du vill ha i en penna!. - Rikligt pigmenterad för intensiv ögonmakeup- Mjuk krämig konsistens - dra exakta linjer eller skapa mjuk, smokey look.- Vattenfast formula som håller länge - färgen sitter kvar utan att blekna eller färga av sig- Kommer med en applikator som gör det enkelt att sudda ut och skapa en smokey look. CRUELTY FREE. OFTALMOLOGISKT TESTAT. OPARFYMERAT. VEGAN-FRIENDLY Användning: Applicera längs den övre och undre fransraden, börja i den inre ögonvrån och arbeta utåt.Vässa The Contour Kajal regelbundet med Pencil Sharpener Slim för en skarp och fräsch spets. IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple

Lagerstatus

IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple?

Priset är 135 kr.

Var är IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple billigast?

IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple är billigast hos Lyko för 135 kr.

Finns IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple i lager?

Ja, IsaDora The Contour Kajal 73 Deep Purple finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

135 kr hos Lyko

Köp nu →