Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagDaar

DAAR Highlighter Stick Pearl — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på DAAR Highlighter Stick Pearl hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 229 kr hos Lyko.

DAAR Highlighter Stick Pearl

EAN: 7350166290160

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    71 kr kvar till fri frakt

    229 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
229 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 229 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Vår highlighter har en krämig, smältande textur som förvandlas till en mjuk pudereffekt vid applicering. Den sammetslena, högpigmenterade formulan smälter in i huden och ger en byggbar täckning – från naturlig lyster till intensiv glow. Berikad med Vitamin E, Aloe Vera och Arganolja, återfuktar och skyddar den samtidigt som Pionextrakt ger näring, lugnar och har antibakteriella egenskaper. Dess långvariga formula ger en strålande finish som håller hela dagen.Användning:Få en strålande lyster på ett ögonblick med detta multistick, perfekt som highlighter för att framhäva dina ansiktsdrag och ge huden en naturlig glow. DAAR Highlighter Stick Pearl

Lagerstatus

DAAR Highlighter Stick Pearl finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar DAAR Highlighter Stick Pearl?

Priset är 229 kr.

Var är DAAR Highlighter Stick Pearl billigast?

DAAR Highlighter Stick Pearl är billigast hos Lyko för 229 kr.

Finns DAAR Highlighter Stick Pearl i lager?

Ja, DAAR Highlighter Stick Pearl finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

229 kr hos Lyko

Köp nu →