Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagDepend

Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 127 kr hos KICKS, högsta 145 kr hos Lyko — du kan spara upp till 18 kr genom att välja rätt butik.

Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite

EAN: 7391715049976

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    KICKS

    KICKS

    I lagerFrakt 19 kr
    73 kr kvar till fri frakt

    127 kr

    + frakt 19 kr

    Spara 18 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    155 kr kvar till fri frakt

    145 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
127 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 127 kr hos KICKS. Finns i lager hos alla 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

En ögonbrynspenna med dubbla spetsar som ger en hårstråliknande effekt med naturligt vackra linjer, snabbt och enkelt. Vinkeln på spetsarna ger en ergonomisk, stabil applicering och en jämn pigmentering. Fyll i, definiera eller komplettera redan stylade bryn. Användning:Måla med lätt hand och fjädrande rörelser. Välj själv det antal brynstrån som du vill addera till det befintliga brynet. Forma, definiera och fyll ut. Tas enkelt bort med varmt vatten.Steg 1: Borsta först igenom brynenSteg 2: Måla ”fakestrån” så att de går i samma riktning som dina egna strån. Fyll i på ställen där du saknar strån för att få till mer fyllighet.Steg 3: Avsluta med att använda en bryngel eller brynmascara för att få ännu fylligare bryn. Tänk på: Om du använder Brow Lift Illusion Styling Wax: Applicera Brow Lift Illusion först och låt torka. Applicera därefter Twin Thin för de brynstrån som du vill addera till din brynstyling. Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite

Lagerstatus

Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite?

Priset varierar mellan 127 kr och 145 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 127 kr.

Var är Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite billigast?

Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite är billigast hos KICKS för 127 kr.

Finns Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite i lager?

Ja, Depend Perfect Eye Eyebrowpen. twin thin Graphite finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

127 kr hos KICKS

Köp nu →