Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagDjusie

Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 329 kr hos Lyko.

Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml

EAN: 6429810573001

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    329 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
329 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 329 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Liquid Silk är en silkeslen och uppfriskande rengöringsolja som lämnar både fet och torr hy fullständigt ren, klar och balanserad. Den löser enkelt upp vattenfast smink och är lätt att skölja av med vatten. Liquid Silk är skapad för att passa alla hudtyper och åldrar. Den är en idealisk ansiktsrengöring både för den som önskar en funktionell produkt och den som vill njuta.Den fruktiga, fräscha och nyanserade aromen kommer från eteriska oljor av lime, röd grapefrukt, jasmin och geranium. Denna sofistikerade kombination har en upphöjande och uppfriskande effekt på både hud och sinne.Nyckelingredienser:SolrosfröoljaSkvalanOlja Från RosenkvittenkärnorLingonfröoljaEterisk Olja från LimeJasminium GrandiflorumRosengeraniumEtersik Olja från GrapeAnvändning:Applicera på torrt ansikte och hals, massera in i cirka en minut och skölj med vatten. Lämplig för alla hudtyper. Kombinera med den upplyftande Djusie Mini Facial Massage Ritualen för att tvätta bort dagen från ditt ansikte och sinne.Varje ingrediens i samtliga Djusie-produkter har en avgörande roll och ett funktionellt syfte. Inga onödiga tillsatser, inga kompromisser. Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml

Lagerstatus

Just nu är Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml?

Priset är 329 kr.

Var är Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml billigast?

Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml är billigast hos Lyko för 329 kr.

Finns Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml i lager?

Just nu är Djusie Liquid Silk Perfect Cleansing Oil 100 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

329 kr hos Lyko

Köp nu →