Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagEfalock

Efalock Hair Pads — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Efalock Hair Pads hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 149 kr hos Lyko.

Efalock Hair Pads

EAN: 4025341511448

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    151 kr kvar till fri frakt

    149 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
149 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 149 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Efalock Hair Pads är ett enkelt sätt att hålla håret på plats. Fixar håret och håller det under kontroll vid klippning av underklipp, line-ups eller andra klipptekniker. Alternativ till klips som gör avtryck i håret. Säljs i 2-pack.Storlek11,5 x 5,0 cmAnvändning:Sektionera håret och fixera det genom att dra en pads på plats. Efalock Hair Pads

Lagerstatus

Just nu är Efalock Hair Pads slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Efalock Hair Pads?

Priset är 149 kr.

Var är Efalock Hair Pads billigast?

Efalock Hair Pads är billigast hos Lyko för 149 kr.

Finns Efalock Hair Pads i lager?

Just nu är Efalock Hair Pads slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

149 kr hos Lyko

Köp nu →