Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagElie Saab

Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 642 kr hos Lyko.

Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml

EAN: 7640233340103

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    642 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
642 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 642 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Inspirerad av den stora, viktiga dagen i mångas liv – bröllopet – presenteras en symfoni av vitt där det oskuldsfulla möter det sensuella. I doften hittar du soldränkt jasmin tillsammans med apelsinblomma och toner av röda bär. Vit amber och patchouli förstärks av vit mysk och lämnar spår av det sensuellt blommiga.Doftens flaska och kartonnage är även dessa framtagna för att hylla denna speciella dag, där toppen av Elie Saab’s ikoniska fasettslipade flaska är klädd i vitt med linjer i guld som omfamnar flaskhalsen. Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml

Lagerstatus

Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml?

Priset är 642 kr.

Var är Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml billigast?

Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml är billigast hos Lyko för 642 kr.

Finns Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml i lager?

Ja, Elie Saab In White Eau De Parfum 30 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

642 kr hos Lyko

Köp nu →