Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagReal Techniques

Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes — jämför pris hos 5 butiker

Vi jämför pris på Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes hos 5 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 144 kr hos Lyko.

Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes

EAN: 79625915297

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    156 kr kvar till fri frakt

    144 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFrakt 19 kr
    55 kr kvar till fri frakt

    144 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • Eleven

    Eleven

    Slut i lager
    402 kr kvar till fri frakt

    97 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • StylingAgenten

    StylingAgenten

    Slut i lager
    590 kr kvar till fri frakt

    109 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    Slut i lager
    367 kr kvar till fri frakt

    132 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
144 kr
Antal butiker
5 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 144 kr hos Lyko. Finns i lager hos 2 av 5 butiker vi jämför.

Beskrivning

Real Techniques Eye Shade + Blend är ett set med tre sminkborstar för ögonen. Setet är utformat för att underlätta applicering av ögonskugga och för att forma ögonbrynen.

Base Shadow Brush har en fin, avsmalnande form som passar för att applicera ögonskugga över hela ögonlocket. Färgen kan byggas upp i lager. Deluxe Crease Brush är en mjuk och större borste som används för att jämnt skugga globlinjen. Dual ended brow liner and spoolie är ett verktyg med två ändar för att borsta och forma ögonbrynen. Borstarna kan användas med både puder- och krämögonskuggor.

Sammanfattning av Parfympris.se baserat på tillverkarens information.

Lagerstatus

Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes finns i lager hos 2 av 5 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes?

Priset är 144 kr.

Var är Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes billigast?

Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes är billigast hos Lyko för 144 kr.

Finns Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes i lager?

Real Techniques Eye Shade + Blend Brushes finns i lager hos 2 av 5 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

144 kr hos Lyko

Köp nu →