Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagFlow Cosmetics

Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 565 kr hos Lyko.

Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml

EAN: 6430028397860

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    565 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
565 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 565 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Bilberry & Centella-ansiktskräm är utvecklad för att kontrollera och förebygga överdriven glans och talgproduktion i ansiktet. Denna lätta och snabbt absorberande kräm balanserar huden, motverkar orenheter och ger ett kraftfullt antioxidantrikt skydd mot cellskador. Krämen innehåller den mycket uppskattade centella asiatica (gotu kola), som ofta används inom naturkosmetik. Ett utmärkt val för normal till fet hud. Passar för användning som 24h-kräm, morgon och kväll. Lätt konsistens som absorberas snabbt.Effekter:Återfuktar och kontrollerar talgproduktionenMinskar oönskad glans i ansiktetBalanserar hudenMångsidigt antioxidantrikt skyddSkyddar huden mot cellskadorPassar för användning som 24h-kräm, morgon och kväll. Lätt och snabbt absorberande konsistens för normal till fet hud.Flow Cosmetics är ett litet familjeföretag som tillverkar certifierad ekologisk naturkosmetika enligt Ecocert COSMOS-standard, med råvaror av högsta kvalitet i Finland. Användning: Applicera ansiktskrämen på rengjord hud som sista steget i din hudvårdsrutin morgon och kväll. Passar även under makeup. Om du vill kan du blanda i ett par droppar ansiktsolja i krämen.Genom att kombinera ansiktskrämen med ansiktsvatten eller ett vattenbaserat serum under, förbättras produktens absorption och återfuktningseffekt mångfaldigt.Passar alla hudtyper, men är ett särskilt bra val för hud som lätt blir fet, oren eller glansig. Produkten innehåller milda mängder eteriska oljor, vilket gör att den eventuellt inte lämpar sig för användning på den känsliga huden runt ögonen. Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml

Lagerstatus

Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml?

Priset är 565 kr.

Var är Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml billigast?

Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml är billigast hos Lyko för 565 kr.

Finns Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml i lager?

Ja, Flow Cosmetics Bilberry & Centella Cream 50 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

565 kr hos Lyko

Köp nu →