Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagGahns

Gahns Olivtvål 100 g — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Gahns Olivtvål 100 g hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 43 kr hos Lyko.

Gahns Olivtvål 100 g

EAN: 7350043871772

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 49 kr
    257 kr kvar till fri frakt

    43 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
43 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 43 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Gahns Olivtvål är en mjukt löddrande tvål berikad med vårdande olivoljeextrakt, näringsrikt sheasmör och E-vitamin som återfuktar och mjukgör huden. Tvålen har en mild och behaglig doft och är dermatologiskt testad för att passa alla hudtyper. Vegansk och hållbart producerad – fri från plast och onödigt vatten. Berikad med olivextraktInnehåller sheasmör och E-vitaminDermatologisk testadVegansk Gahns Olivtvål 100 g

Lagerstatus

Gahns Olivtvål 100 g finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Gahns Olivtvål 100 g?

Priset är 43 kr.

Var är Gahns Olivtvål 100 g billigast?

Gahns Olivtvål 100 g är billigast hos Lyko för 43 kr.

Finns Gahns Olivtvål 100 g i lager?

Ja, Gahns Olivtvål 100 g finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

43 kr hos Lyko

Köp nu →