Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagGosh

GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 120 kr hos Lyko, högsta 125 kr hos KICKS — du kan spara upp till 5 kr genom att välja rätt butik.

GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink

EAN: 5711914200152

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    180 kr kvar till fri frakt

    120 kr

    + frakt 19 kr

    Spara 5 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFrakt 19 kr
    74 kr kvar till fri frakt

    125 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
120 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 120 kr hos Lyko. Finns i lager hos alla 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Gosh Copenhagen Kohl Eye Liner i nyansen 005 Soft Pink är en klassisk kajalpenna i en mjukt rosa ton. Den är högpigmenterad med mjuk konsistens.

Enligt Gosh kan pennan användas på den fuktiga inre ögonkanten, längs fransraden eller över hela ögonlocket som skugga. Det gör den användbar både till en naturlig och en mer dramatisk ögonsminkning. En ljust rosa kajal används ofta i nedre vattenlinjen för att ögonen ska se piggare och mer öppna ut än med en vit penna.

Den passar dig som vill lysa upp ögonen på morgonen, dig som gillar pastellfärger i sminkningen och dig som vill ha en mjuk penna som också kan bli en snabb skugga.

Fördelen: mjuk och lätt att arbeta med, flera användningsområden och ljusöppnande ton. Nackdelen: mjuka kajalpennor smetar lättare än gel- eller vattenfasta pennor, särskilt på den inre ögonkanten. Produktinformationen anger inte hållbarhet eller om den är vattenfast. Rosa nära ögat kan framhäva rödhet om dina ögon redan är irriterade eller trötta.

Sammanfattning av Parfympris.se baserat på tillverkarens information.

Lagerstatus

GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink?

Priset varierar mellan 120 kr och 125 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 120 kr.

Var är GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink billigast?

GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink är billigast hos Lyko för 120 kr.

Finns GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink i lager?

Ja, GOSH Kohl Eye Liner 006 Soft Pink finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

120 kr hos Lyko

Köp nu →