Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBy Terry

By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time — jämför pris hos 4 butiker

Vi jämför pris på By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time hos 4 svenska butiker. Lägsta pris är 345 kr hos Eleven, högsta 349 kr hos KICKS — du kan spara upp till 4 kr genom att välja rätt butik.

By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time

EAN: 3700076460056

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    154 kr kvar till fri frakt

    345 kr

    fri frakt

    Spara 4 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    345 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    154 kr kvar till fri frakt

    345 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    349 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
345 kr
Antal butiker
4 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 345 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 4 butiker vi jämför.

Beskrivning

Återfuktande läppenna med hög precision som vårdar och skyddar dina läppar. Dess krämiga, rikt pigmenterade och långvariga formel glider lätt över läpparna i ett enda drag. Ger en definierad, fyllig och felfri kontur med en perfekt satinfinish samtidigt som läpparna är vackert återfuktande och fullt skyddade hela dagen.Berikad med hyaluronsyra för att återfukta, sheasmör för att ge näring och macadamiasmör för att skydda. Ren, vegansk och upp till 98% naturlig formula. Produktförpackningen är tillverkad av 60% återvunnen plast.Finns i 6 satinnyanser som lätt kan paras ihop med Hylaruronic Hydra-Balm.Användning:Applicera före eller efter läppstift.Stäng alltid locket för att hålla pennan i optimalt skick. By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time

Lagerstatus

By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time?

Priset varierar mellan 345 kr och 349 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 345 kr.

Var är By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time billigast?

By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time är billigast hos Eleven för 345 kr.

Finns By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time i lager?

Ja, By Terry Hyaluronic Lip Liner 3 Tea Time finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

345 kr hos Eleven

Köp nu →