Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagJuicy Couture

Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 299 kr hos StylingAgenten.

Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml

EAN: 719346128056

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    Slut i lager
    400 kr kvar till fri frakt

    299 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
299 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 299 kr hos StylingAgenten. Inte i lager hos StylingAgenten just nu.

Beskrivning

Couture Couture från Juicy Couture är en läcker doft som lanserades 2009. Inuti flaskan busar ackordet av rosa vindruva med apelsinblomma, mandarin, vinrött plommon, kaprifol och lättjefullt, krämigt sandelträ. Doftnoter: mandarin, saftiga rosa druvor, apelsinblomma, stjärnjasmin, plommon, kaprifol, amber, sandelträ & vaniljextrakt.

Lagerstatus

Just nu är Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml?

Priset är 299 kr.

Var är Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml billigast?

Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml är billigast hos StylingAgenten för 299 kr.

Finns Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml i lager?

Just nu är Juicy Couture Couture Couture Edp 30ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

299 kr hos StylingAgenten

Köp nu →