Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagKokie Cosmetics

Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 119 kr hos StylingAgenten, högsta 129 kr hos Lyko — du kan spara upp till 10 kr genom att välja rätt butik.

Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow

EAN: 813998027160

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    I lager
    580 kr kvar till fri frakt

    119 kr

    fri frakt

    Spara 10 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    171 kr kvar till fri frakt

    129 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
119 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 119 kr hos StylingAgenten. Finns i lager hos alla 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Kokie Liquid HighLites är perfekt för att fräscha upp din look, använd mindre för en diskret lystereller mer för stor glow!Med denna flytande highlighter har du många val, använd på, ensam eller mixa in i dina favoritskönhetsprodukter. Komplett med en pipett-applikator för enkel dispensering. Finns i flera nytill den som vill framhäva partier med en flytande highlighter. Något mer effektfull tack vare att den är flytande.Appliceras genom droppapplikatorn, och jämna ut med antingen en borste eller en sponge. 13 ml Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow

Lagerstatus

Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow?

Priset varierar mellan 119 kr och 129 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 119 kr.

Var är Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow billigast?

Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow är billigast hos StylingAgenten för 119 kr.

Finns Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow i lager?

Ja, Kokie Cosmetics Liquid Highlighter After Glow finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

119 kr hos StylingAgenten

Köp nu →