Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagLumene

Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 224 kr hos Eleven, högsta 299 kr hos NordicFeel — du kan spara upp till 75 kr genom att välja rätt butik.

Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300

EAN: 6412600848434

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    275 kr kvar till fri frakt

    224 kr

    fri frakt

    Spara 75 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    21 kr kvar till fri frakt

    279 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    200 kr kvar till fri frakt

    299 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
224 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 224 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Instant Glow Beauty Serum kombinerar hudvård och makeup på ett revolutionerande sätt. Serumet vårdar huden, framhäver ditt ansikte och får din hud att se naturlig och fräsch ut.Den lätta sammansättningen innehåller lystergivande nordisk mjölkört, fuktgivande nordiska alger och E-vitamin som återfuktar, gör huden klarare och förbättrar dess naturliga lyster. Hudtonen får ett jämnare och mer strålande utseende. Produkten är vegansk. Användning: Skaka väl. Fördela några droppar i handflatan. Applicera jämnt över hela ansiktet med cirklande rörelser, antingen med fingertopparna, en foundationborste eller makeupsvamp. Använd Instant Glow Beauty Serum som sådan eller som primer under makeup för att ge extra lyster och återfuktning. Instant Glow Beauty Serum täcker lätt och kan appliceras i flera lager för att ge bättre täckning. Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300

Lagerstatus

Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300?

Priset varierar mellan 224 kr och 299 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 224 kr.

Var är Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 billigast?

Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 är billigast hos Eleven för 224 kr.

Finns Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 i lager?

Ja, Lumene Invisible Illumination Instant Glow Beauty Serum 300 finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

224 kr hos Eleven

Köp nu →