Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagLumene

Lumene Multi-stick Warm Coral — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Lumene Multi-stick Warm Coral hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 129 kr hos Lyko, högsta 217 kr hos KICKS — du kan spara upp till 88 kr genom att välja rätt butik.

Lumene Multi-stick Warm Coral

EAN: 6412600814415

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    171 kr kvar till fri frakt

    129 kr

    + frakt 19 kr

    Spara 88 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    217 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
129 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 129 kr hos Lyko. Finns i lager hos alla 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

• Makeupstick i nyanser av rouge, bronzer och highlighter för kinderna• Krämig formula som ger en naturlig, strålande finish• 6 högpigmenterade nyanserLumene Multi-Stick är ett makeupstick speciellt framtaget för kinderna och ger en vacker färg samt en fräsch lyster. Den krämiga formulan smälter enkelt in i huden och gör det lätt att skapa en naturlig rougeeffekt, skulptera med bronzer eller addera glow med en highlighter.Finns i 6 nyanser: rött, brunt och skimrande highlighter. Parfymfri.Användning:Applicera direkt på kinderna och tona ut med fingertopparna eller en makeupborste. Lumene Multi-stick Warm Coral

Lagerstatus

Lumene Multi-stick Warm Coral finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Lumene Multi-stick Warm Coral?

Priset varierar mellan 129 kr och 217 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 129 kr.

Var är Lumene Multi-stick Warm Coral billigast?

Lumene Multi-stick Warm Coral är billigast hos Lyko för 129 kr.

Finns Lumene Multi-stick Warm Coral i lager?

Ja, Lumene Multi-stick Warm Coral finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

129 kr hos Lyko

Köp nu →