Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagLumene

Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent — jämför pris hos 4 butiker

Vi jämför pris på Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent hos 4 svenska butiker. Lägsta pris är 174 kr hos Eleven, högsta 226 kr hos NordicFeel — du kan spara upp till 52 kr genom att välja rätt butik.

Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent

EAN: 6412600831405

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    325 kr kvar till fri frakt

    174 kr

    fri frakt

    Spara 52 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFrakt 19 kr
    13 kr kvar till fri frakt

    187 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    104 kr kvar till fri frakt

    196 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    273 kr kvar till fri frakt

    226 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
174 kr
Antal butiker
4 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 174 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 4 butiker vi jämför.

Beskrivning

Sheer Finish Loose Powder är ett ultramjukt och lätt löspuder som ger en naturlig lyster. Innehåller lystergivande nordiska hjortron och inkapslad fuktgivande hyaluronsyra. Denna finmalda veganska sammansättning suddar ut skönhetsfel och minskar synligheten av fina linjer. Den transparenta nyansen gör att pudret inte syns på huden. Oönskad glansighet undviks tack vare pudrets talgabsorberande egenskaper och makeupen fixeras hela dagen. Puderförpackningen kan återvinnas och är delvist tillverkad av återvunna material.Användning:Använd en stor puderborste eller en mjuk puderpuff och fördela över hela ansiktet eller på de områden som blir glansiga under dagen. Applicera ovanpå foundation för en makeup som håller hela dagen, eller direkt på huden för en jämnare hudton. Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent

Lagerstatus

Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent?

Priset varierar mellan 174 kr och 226 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 174 kr.

Var är Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent billigast?

Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent är billigast hos Eleven för 174 kr.

Finns Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent i lager?

Ja, Lumene Sheer Finish Loose Powder Translucent finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

174 kr hos Eleven

Köp nu →