Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagBobbi Brown

Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 — jämför pris hos 4 butiker

Vi jämför pris på Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 hos 4 svenska butiker. Lägsta pris är 545 kr hos Eleven, högsta 549 kr hos KICKS — du kan spara upp till 4 kr genom att välja rätt butik.

Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315

EAN: 716170260334

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 499 kr

    545 kr

    fri frakt

    Spara 4 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 499 kr

    545 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    545 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    549 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
545 kr
Antal butiker
4 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 545 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 4 butiker vi jämför.

Beskrivning

Hudvårdsberikad statementfärg för läpparna med en fyllig satinfinish – för läppar som känns lika lyxiga som de ser ut. Våra nyanser är balanserade med neutrala toner och smickrar alla hudtoner. Vad gör den? Bobbi Browns lyxigaste satinformula är enkel att applicera och återfuktar i 10 timmar, med mer vårdade läppar efter bara 1 vecka. En blandning av blomextrakt och vax vårdar läpparna i en krämig formula som inte mattas av, smular eller flyter ut.Användning: Svep över läpparna eller använd en läppensel (säljs separat) för en mer precis applicering. Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315

Lagerstatus

Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315?

Priset varierar mellan 545 kr och 549 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 545 kr.

Var är Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 billigast?

Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 är billigast hos Eleven för 545 kr.

Finns Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 i lager?

Ja, Bobbi Brown Luxe Lipstick Neutral Rose 315 finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

545 kr hos Eleven

Köp nu →