Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMa:nyo

Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 455 kr hos Lyko.

Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml

EAN: 8809657114700

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    455 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
455 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 455 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Bifida Biome Complex Ampoule stärker hudbarriären och ger synligt fylligare och mer återfuktad hud.SecretsBifida Biome™Bygger upp hudens barriär och balanserar hudens tillstånd5 ProbiotikaStärker hudbarriären och hjälper huden att återfå sin naturliga lyster10 typer av hyaluronsyraTränger in i huden och fyller ut mellan hudlagren för intensiv återfuktningKliniskt bevisad• 3-veckors test på människor (Korea Research Institution of Dermatology)• 95,2 % upplevde nöjdhet med den övergripande känslan• 100 % sa att Bifida Biome Complex lugnade hud skadad av yttre irritanterAnvändning:Efter toner, applicera rikligt och jämnt längs ansiktskonturen. Klappa lätt med fingrarna för att produkten ska absorberas helt. Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml

Lagerstatus

Just nu är Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml?

Priset är 455 kr.

Var är Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml billigast?

Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml är billigast hos Lyko för 455 kr.

Finns Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml i lager?

Just nu är Ma:nyo Bifida Complex Ampoule 50 ml slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

455 kr hos Lyko

Köp nu →