Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMac Cosmetics

MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime hos 3 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 305 kr hos NordicFeel.

MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime

EAN: 773602755875

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    194 kr kvar till fri frakt

    305 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    305 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    305 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
305 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 305 kr hos NordicFeel. Finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Lipglass Air Non Sticky Lipgloss är ett högblankt läppglans som skimrar i solen och känns lätt som luft på läpparna. Den glänsande looken är lätt att bibehålla med detta icke-klibbiga, återfuktande och beroendeframkallande läppglans som ger närande lyster. En 7% blandning av rena botaniska oljor, inklusive kokos, jojoba och ängskrassefrö ger näring åt läpparna, medan den mjuka applikatorn jämnt applicerar ett fuktgivande lager av glasliknande glans på läpparna. Finns i tio ljusa och fantastiska nyanser. Vad den gör: Vårdar läpparna med en 7% blandning av rena botaniska oljor, inklusive kokos, jojoba och ängskrassefrö, samt återfuktar läpparna omedelbart och hela dagen i 8 timmar. Läpparna ser jämnare och fylligare ut genom att synligt minska uppkomsten av linjer. Formulan är icke-klibbig och ger en glasliknande glans. Den är lätt och behaglig att bära.Användning: Applicera ett jämnt lager på läpparna med den mjuka applikatorn. Proffstips: Använd först en läppenna för att definiera läpparna innan du applicerar Lipglass Air Non Sticky Lipgloss för omedelbart fylligare läppar. MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime

Lagerstatus

MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime?

Priset är 305 kr.

Var är MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime billigast?

MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime är billigast hos NordicFeel för 305 kr.

Finns MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime i lager?

MAC Cosmetics Lipglass Air Non-Sticky Gloss Sublime finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

305 kr hos NordicFeel

Köp nu →