Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMádara

Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 245 kr hos Lyko, högsta 413 kr hos NordicFeel — du kan spara upp till 168 kr genom att välja rätt butik.

Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml

EAN: 4751009820705

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    55 kr kvar till fri frakt

    245 kr

    + frakt 19 kr

    Spara 168 kr

    Till butik →
  • Eleven

    Eleven

    I lager
    132 kr kvar till fri frakt

    368 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    86 kr kvar till fri frakt

    413 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
245 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 245 kr hos Lyko. Finns i lager hos alla 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Få ett längre och starkare hår med denna fuktgivande conditioner, som innehåller dina hårfibrer i form av en hydrofob film, som jämnar ut, stärker och reder ut. Gör håret silkesmjukt utan att tynga ner det. Denna unika formula med glansförstärkande fosfolipider och kantarell motverkar kluvna toppar och stärker hårets motståndskraft, samt skyddar mot mekaniska och miljömässiga stressfaktorer.Användning:Applicera på rent handdukstorkat hår i längderna och på topparna. Skölj efter 3-5 minuter. Rekommenderas till alla hårtyper. För bästa resultat, använd produkten i kombination med MÁDARA GROW VOLUME shampoo och conditioner. Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml

Lagerstatus

Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml?

Priset varierar mellan 245 kr och 413 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 245 kr.

Var är Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml billigast?

Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml är billigast hos Lyko för 245 kr.

Finns Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml i lager?

Ja, Mádara Grow Volume Conditioner 175 ml finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

245 kr hos Lyko

Köp nu →