Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMax Factor

Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 59 kr hos StylingAgenten.

Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue

EAN: 50544141

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    I lager
    640 kr kvar till fri frakt

    59 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
59 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 59 kr hos StylingAgenten. Finns i lager hos StylingAgenten.

Beskrivning

Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue är en kajalpenna som ramar in ögonen med en klar koboltblå färg på några sekunder. Den passar dig som vill ha en uttrycksfull blick och enkelt vill rita allt från fina linjer till en rökig look. Fördelar med kajalpennan Mjuk spets som gör det enkelt att dra fina och precisa linjer Rama in hela ögat, dra bara den övre linjen eller skapa en rökig effekt Klar koboltblå nyans som lyfter fram ögonfärgen Passar pennan för en rökig sminkning? Ja, tack vare den mjuka spetsen är den lätt att tona ut till en rökig look, samtidigt som den fungerar lika bra för skarpa linjer. Vill du köpa kajalpenna online är koboltblått ett färgstarkt alternativ till klassiskt svart.

Lagerstatus

Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue?

Priset är 59 kr.

Var är Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue billigast?

Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue är billigast hos StylingAgenten för 59 kr.

Finns Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue i lager?

Ja, Max Factor Kohl Pencil 080 Cobalt Blue finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

59 kr hos StylingAgenten

Köp nu →