Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMediheal

Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 370 kr hos Lyko.

Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st

EAN: 8809615058411

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    370 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
370 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 370 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Mediheal N.M.F Nude Gel Mask är en lyxig hydrogelmask som ger intensiv fukt till torr och uttorkad hud. Den innehåller Natural Moisturizing Factor (N.M.F) som hjälper till att återställa hudens fuktbalans och ger långvarig återfuktning. Masken är även berikad med fem olika typer av ceramider och åtta typer av hyaluronsyra, vilket ger djup och effektiv återfuktning både på ytan och i de djupare hudlagren. Resultatet är mjukare, smidigare hud med förbättrad elasticitet och strålande lyster.Passar bäst för normal, torr och uttorkad hud.Användning:Rengör ansiktet och applicera toner. Placera sedan masken jämnt över ansiktet.Låt verka i 15–20 minuter innan du tar bort den och klappar in kvarvarande serum i huden tills det har absorberats helt. Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st

Lagerstatus

Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st?

Priset är 370 kr.

Var är Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st billigast?

Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st är billigast hos Lyko för 370 kr.

Finns Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st i lager?

Ja, Mediheal N.M.F Nude Gel Mask 10 st finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

370 kr hos Lyko

Köp nu →