Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMoira

Moira Chroma Light Shadow Set — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Moira Chroma Light Shadow Set hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 289 kr hos Lyko.

Moira Chroma Light Shadow Set

EAN: 840222313218

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    11 kr kvar till fri frakt

    289 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
289 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 289 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Dessa fyra MOIRA Chroma Light Shadows tar din ögonmakeup till nästa nivå! Med metalliska och högpigmenterade nyanser kan du skapa blickar som garanterat drar uppmärksamheten till sig. Den perfekta presenten till alla som vill att ögonen ska stjäla showen – oavsett tillfälle!Innehåller Chroma Light Shadow-nyanserna:001 Fairy Dust004 Summer Dream017 Opal Gazed020 Lilac LoveSÅ ANVÄNDER DU:Börja med att applicera en ögonskuggsprimer för att förbereda ögonlocket. Packa sedan på färg med en platt eller fast borste och blanda ut med en fluffigare borste för en glittrig effekt. Du kan också använda fingertopparna för att skapa önskat resultat. Moira Chroma Light Shadow Set

Lagerstatus

Just nu är Moira Chroma Light Shadow Set slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Moira Chroma Light Shadow Set?

Priset är 289 kr.

Var är Moira Chroma Light Shadow Set billigast?

Moira Chroma Light Shadow Set är billigast hos Lyko för 289 kr.

Finns Moira Chroma Light Shadow Set i lager?

Just nu är Moira Chroma Light Shadow Set slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

289 kr hos Lyko

Köp nu →