Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagMoonsun Organic Of Sweden

Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 179 kr hos Lyko.

Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml

EAN: 7350063050072

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    121 kr kvar till fri frakt

    179 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
179 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 179 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Moonsun Organic Body & Hair Soap är en ljuvlig tvål för kropp och hår. Gör huden len och ger håret en fin glans. Toppen som löddrig makeup rengöring. Fungerar även som rakkräm till ansikte och kropp. Doft av kryddig citrus. Användning:Används dagligen som rengöringstvål och schampo. Produkten är dryg så man behöver inte överkonsumera mängden.RAKNING ANSIKTE: Applicera Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap på fuktig hud. Jobba upp ett lödder. Raka med hyvel och skölj med vatten.Efter rakning använd Moonsun Organic`s Flower Tonic och Moonsun Organic Vitamin C Serum eller Moonsun Organic of Sweden Faceoil som After Shave.RAKNING KROPP: Vid rakning av bikinilinje och armhåla bör man vara försiktig. Vi har lymfa som är extra känsliga på dessa ställen. Applicera Moonsun Organic of Sweden Cleansingoil på torr hy. Raka med hyvel och skölj med vatten.Efter rakning använd Face Mist och smörj in med vitamin c serum eller beeswax oil. Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml

Lagerstatus

Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml?

Priset är 179 kr.

Var är Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml billigast?

Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml är billigast hos Lyko för 179 kr.

Finns Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml i lager?

Ja, Moonsun Organic of Sweden Body & Hair Soap 200 ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

179 kr hos Lyko

Köp nu →