Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNeonail

NEONAIL Metallic Effect Powder 01 — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på NEONAIL Metallic Effect Powder 01 hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 79 kr hos Lyko.

NEONAIL Metallic Effect Powder 01

EAN: 5904553623394

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 49 kr
    221 kr kvar till fri frakt

    79 kr

    + frakt 49 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
79 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 79 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Metallic nail art-produkt, pulver Metallic Effect 01 Vill du skapa en modern och elegant manikyr som passar perfekt till alla outfits? Testa ett vitt pulver med en överraskande metallicfinish. Metallic Effect 01 är helt rätt i tiden. Bara en liten mängd pulver räcker för att täcka naglarna och skapa en fantastisk manikyr för alla tillfällen. Glansigt, iögonfallande och modernt. Vitt nagelpulver med metallicfinish – en fantastisk manikyr med enastående effekt Metallic Effect 01 är ett vitt metallicpulver. Det ser fantastiskt ut med alla färger, och resultatet beror på nyansen av UV-gellack du använder. Vill du sticka ut med en fantastisk nageldesign? Gnugga in metallicpulvret i dispersionslagret på ett UV-gellack för en glittrigare effekt, eller i ett härdat lager av Dry Top för en kromliknande effekt. Det tar bara ett ögonblick att skapa en iögonfallande manikyr i en trendig och modern stil. Pulver på ett lager av vit färg (t.ex. French White):1. Mattgör naglarna försiktigt med en buffer, ta bort damm och torka av med Cleaner.2. Applicera ett tunt lager HARD BASE och härda i LED/UV-lampa enligt tabellen.3. Applicera ett lager UV-gellack i vald färg (t.ex. French White) och härda i LED/UV-lampa enligt tabellen. Upprepa för mer intensiv färg.4. Gnugga försiktigt in pulvret i dispersionslagret med applikatorn, ta bort överflödigt pulver med en mjuk borste.5. Applicera ett lager HARD TOP för extra glans och hållbarhet. Härda i LED/UV-lampa enligt tabellen, ta bort damm och torka av med Cleaner.Pulver gnuggat i Dry Top för kromliknande effekt:1. Mattgör naglarna försiktigt med en buffer, ta bort damm och torka av med Cleaner.2. Applicera ett tunt lager HARD BASE och härda i LED/UV-lampa enligt tabellen.3. Applicera ett lager UV-gellack i vald färg (t.ex. French White) och härda i LED/UV-lampa enligt tabellen. Upprepa för mer intensiv färg.4. Applicera ett lager Dry Top (härda 10 sek), gnugga sedan in pulvret, ta bort överflödigt pulver med en mjuk borste.5. Applicera ett lager Dry Top för extra glans och hållbarhet. Härda i LED/UV-lampa enligt tabellen. NEONAIL Metallic Effect Powder 01

Lagerstatus

NEONAIL Metallic Effect Powder 01 finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar NEONAIL Metallic Effect Powder 01?

Priset är 79 kr.

Var är NEONAIL Metallic Effect Powder 01 billigast?

NEONAIL Metallic Effect Powder 01 är billigast hos Lyko för 79 kr.

Finns NEONAIL Metallic Effect Powder 01 i lager?

Ja, NEONAIL Metallic Effect Powder 01 finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

79 kr hos Lyko

Köp nu →