Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNeonail

NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 129 kr hos Lyko.

NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm

EAN: 5907052816786

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    171 kr kvar till fri frakt

    129 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
129 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 129 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Blue Hybrid Nail Polish Angel’s Charm – Softad nyansOm produktenAngel’s Charm är ett blått hybridnagellack med klassisk finish och full täckning. Välj en tidlös och elegant look – subtil, chic och framhäver din feminina styrka! Tack vare den medeltjocka konsistensen rinner lacket inte ut i nagelbanden och ger inga ränder. Skapa en änglalikt charmig manikyr med hållbarhet upp till 21 dagar.Fördelar:Hög motståndskraft mot flisning och glansförlust i upp till 21 dagarTidlös trend – elegant färgSlät formula – enkel applicering även för nybörjareNyans som passar alla tillfällenPerfekt bas för djärv nagelkonstInspirationLägg till pastellrosa eller lila för extra värme och subtilitet. Kombinera lacket med vitt eller grått för en fantastisk look. Med vitt får du en "klar himmel"-effekt, medan grått skapar en elegant, minimalistisk look som framhäver den lugna, svala karaktären hos det blå. NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm

Lagerstatus

NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm?

Priset är 129 kr.

Var är NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm billigast?

NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm är billigast hos Lyko för 129 kr.

Finns NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm i lager?

Ja, NEONAIL UV Gel Polish Angel’s Charm finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

129 kr hos Lyko

Köp nu →