Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNeonail

NEONAIL UV Gel Polish Independent Women — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på NEONAIL UV Gel Polish Independent Women hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 129 kr hos Lyko.

NEONAIL UV Gel Polish Independent Women

EAN: 5907052819343

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    171 kr kvar till fri frakt

    129 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
129 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 129 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Light Beige Hybrid Polish Independent Women – Calm ToneOm produktenIndependent Women är ett ljusbeige hybridnagellack med klassisk finish. Ger full täckning med bara ett lager. Den medeltjocka formulan gör appliceringen enkel och precis utan ränder eller att det rinner ner i nagelbanden. Manikyren håller sig perfekt i upp till 21 dagar. Denna nude-nyans utstrålar naturlig elegans – både subtil och uttrycksfull, och passar alla stilar.Fördelar:Upp till 21 dagars hållbar manikyr utan flisning eller slitageKrämig formula, perfekt för nybörjareSubtil nyans som passar alla tillfällenFramhäver din personliga stilPerfekt bas för olika nageldesignerInspirationMatcha denna ljusbeige nyans med en subtil guldaccent eller en klassisk fransk manikyr, eller bär den ensam. Nyansen fångar med sin elegans och står vackert på egen hand. Perfekt bas för delikata designer och en chic val för minimalistiska manikyrer. NEONAIL UV Gel Polish Independent Women

Lagerstatus

NEONAIL UV Gel Polish Independent Women finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar NEONAIL UV Gel Polish Independent Women?

Priset är 129 kr.

Var är NEONAIL UV Gel Polish Independent Women billigast?

NEONAIL UV Gel Polish Independent Women är billigast hos Lyko för 129 kr.

Finns NEONAIL UV Gel Polish Independent Women i lager?

Ja, NEONAIL UV Gel Polish Independent Women finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

129 kr hos Lyko

Köp nu →