Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNudestix

Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 515 kr hos Lyko.

Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae

EAN: 839174010238

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    515 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
515 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 515 kr hos Lyko. Inte i lager hos Lyko just nu.

Beskrivning

Ett mångsidigt stift som fungerar som en varm bronzer för ansikte, ögon och läppar för en enkel #gonudebutbetter look. Användning: Använd som en all-over bronzer, varm rouge eller för att skulptera ansiktet.På osminkad hud:-Svep NUDIES MATTE ALL-OVER FACE BRONZE COLOR precis under kindbenen, pannan, näsan och hakan. Dutta sedan med fingrar eller blender brush för att blanda ut produkten.-Applicera på ögonlock och läppar för en solkysst strandlook.Över makeup:-Svep med fingrarna eller borste över Bronze Color Balm Stick och applicera precis under kindbenen, pannan, näsan och hakan. Dutta sedan med fingrar eller blender brush för att blanda ut produkten.-Applicera på ögonlock och läppar för en solkysst strandlook. Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae

Lagerstatus

Just nu är Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae?

Priset är 515 kr.

Var är Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae billigast?

Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae är billigast hos Lyko för 515 kr.

Finns Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae i lager?

Just nu är Nudestix Nudies Matte Bronze Bondi Bae slut i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

515 kr hos Lyko

Köp nu →