Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagNudestix

Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 515 kr hos Lyko.

Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff

EAN: 839174008167

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    515 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
515 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 515 kr hos Lyko. Finns i lager hos Lyko.

Beskrivning

Ett lyxigt och mångsidigt stift som fungerar som en ultramjuk och utslätande rouge, naturlig ögonskugga och krämigt läppstift för en enkel, snabb och clean #gonudebutbetter look. Användning: På osminkad hud:-Svep NUDIES MATTE LUX ALL-OVER FACE BLUSH COLOR över kinder och läppar. Dutta sedan med fingrar eller borste för att blanda ut skarpa linjer.Över medium till heltäckande makeup:Svep med pensel eller fingrar över stiftet och dutta sedan på kinder och läppar för att blanda ut skarpa linjer.*Vrid borsten och svep över stiftet, applicera sedan på kinder och läppar. Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff

Lagerstatus

Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff?

Priset är 515 kr.

Var är Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff billigast?

Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff är billigast hos Lyko för 515 kr.

Finns Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff i lager?

Ja, Nudestix Nudies Matte Lux Nude Buff finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

515 kr hos Lyko

Köp nu →