Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagParker Shaving

Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 369 kr hos StylingAgenten, högsta 449 kr hos Lyko — du kan spara upp till 80 kr genom att välja rätt butik.

Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor

EAN: 8906161770214

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    I lager
    330 kr kvar till fri frakt

    369 kr

    fri frakt

    Spara 80 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    449 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
369 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 369 kr hos StylingAgenten. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Säkerhetsrakhyvel som ger en futuristisk design till den klassiska rakhyvelsmodellen.Med en behaglig vikt som ger en bra balans i handen och ett längre skaft för komfort är den anpassad för rakning även med lätt hand. Hyvelns vridmekanism gör den enkel att byta rakblad på.Total längd: 10,8 cm.Vikt: 65 g. Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor

Lagerstatus

Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor?

Priset varierar mellan 369 kr och 449 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 369 kr.

Var är Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor billigast?

Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor är billigast hos StylingAgenten för 369 kr.

Finns Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor i lager?

Parker Shaving 96R Butterfly Open Safety Razor finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

369 kr hos StylingAgenten

Köp nu →