Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagSmuuti Skin

Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml — jämför pris hos 4 butiker

Vi jämför pris på Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml hos 4 svenska butiker. Lägsta pris är 114 kr hos Eleven, högsta 175 kr hos Lyko — du kan spara upp till 61 kr genom att välja rätt butik.

Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml

EAN: 6429811202740

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    385 kr kvar till fri frakt

    114 kr

    fri frakt

    Spara 61 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    I lagerFrakt 19 kr
    68 kr kvar till fri frakt

    131 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    355 kr kvar till fri frakt

    144 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    125 kr kvar till fri frakt

    175 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
114 kr
Antal butiker
4 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 114 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 4 butiker vi jämför.

Beskrivning

Återfuktande toner för skonsam daglig exfoliering och lyster. Innehåller PHA (3%) för att jämna ut huden och ge lyster. Den rika geltexturen känns återfuktande men absorberas snabbt, vilket gör huden fyllig och fräsch. Tonern balanserar huden efter rengöring och förbereder den för resten av din rutin. Innehåller päronextrakt och fikonkaktus som ger antioxidativt skydd. Tonern kan appliceras i flera lager för maximal återfuktning och glow. Passar alla hudtyper. Utan tillsatt parfym eller ingredienser av animaliskt ursprung.Användning:Ta en lagom mängd i händerna och klappa in på rengjord hud. Följ upp med serum och fuktkräm vid behov. Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml

Lagerstatus

Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml?

Priset varierar mellan 114 kr och 175 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 114 kr.

Var är Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml billigast?

Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml är billigast hos Eleven för 114 kr.

Finns Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml i lager?

Ja, Smuuti Skin Pear Balance Toner 130 ml finns i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

114 kr hos Eleven

Köp nu →