Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagClinique

Clinique Powder Brush — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Clinique Powder Brush hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 322 kr hos Eleven, högsta 455 kr hos NordicFeel — du kan spara upp till 133 kr genom att välja rätt butik.

Clinique Powder Brush

EAN: 20714228026

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    177 kr kvar till fri frakt

    322 kr

    fri frakt

    Spara 133 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    44 kr kvar till fri frakt

    455 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
322 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 322 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Professionell finish med Cliniques klassiska puderborste Clinique Powder Brush är den perfekta partnern för en felfri sminkapplikation. Med sina täta, mjuka borst och eleganta silverhandtag ger denna professionella sminkborste en jämn och naturlig finish varje gång. Designad för att applicera puder, blush och bronzer med precision, blir denna borste snabbt en favorit i din sminkrutin. Den ergonomiska handtaget ligger bekvämt i handen och gör det enkelt att skapa den perfekta looken. Fördelarna med denna professionella sminkborste Täta, mjuka borst som ger jämn och naturlig applicering av puder och blush Elegant silverhandtag med ergonomisk design för bekväm användning Professionell kvalitet som passar alla hudtoner och sminktekniker Mångsidig borste som fungerar perfekt för puder, blush och bronzer Redo att lyfta din sminkrutin till nästa nivå? Upptäck Clinique Powder Brush redan idag!

Lagerstatus

Clinique Powder Brush finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Clinique Powder Brush?

Priset varierar mellan 322 kr och 455 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 322 kr.

Var är Clinique Powder Brush billigast?

Clinique Powder Brush är billigast hos Eleven för 322 kr.

Finns Clinique Powder Brush i lager?

Ja, Clinique Powder Brush finns i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

322 kr hos Eleven

Köp nu →