Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagFenty Beauty

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml hos 2 svenska butiker. Lägsta pris är 475 kr hos Lyko, högsta 479 kr hos KICKS — du kan spara upp till 4 kr genom att välja rätt butik.

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml

EAN: 816657022353

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    475 kr

    fri frakt

    Spara 4 kr

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    479 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
475 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
Inte i lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 475 kr hos Lyko. Inte i lager hos någon av de 2 butiker vi jämför just nu.

Beskrivning

En universell ansiktsprimer för alla hudtyper som håller glansen borta, minimerar synligheten av porer och skapar en jämn, retuschliknande canvas för smidig foundation-applicering samtidigt som den förlänger dess hållbarhet.Inget är sexigare än en hud som är värd att röra vid: Pro Filt´r Instant Retouch Primer är det första steget för att nå dit. Tillsammans med Pro Filt´r Foundation minimerar denna oljefria primer synligheten av porer, jämnar synligt ut hudtonen och texturen och absorberar omedelbart glans utan att kännas torrt eller kakigt. Det betyder smidigare applicering av foundation och längre hållbarhet för makeupen.Till skillnad från mattifierande primer, har Pro Filt´r Instant Retouch Primer en mjuk och len textur som gör att huden mattas ner med en så lätt känsla som möjligt, för en fullständig sensorisk upplevelse. Och den universella invisipink-formulan? Den är inte bara vacker - den skapar en filterliknande, blurrig effekt som passar alla hudtoner. Fenty Beauty är 100 % cruelty free.Användning:En pump är allt som krävs för en omedelbar retouch-effekt! Applicera primern i mitten av ansiktet och jobba utåt.För det ultimata första steget till ditt Fenty Face, följ upp med Eaze Drop Blurring Skin Tint för en naturlig finish eller Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation för en mjuk matt finish. Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml

Lagerstatus

Just nu är Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför. Vi uppdaterar lagerstatus dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml?

Priset varierar mellan 475 kr och 479 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 475 kr.

Var är Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml billigast?

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml är billigast hos Lyko för 475 kr.

Finns Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml i lager?

Just nu är Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Primer Soft Matte 32 ml slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

475 kr hos Lyko

Köp nu →