Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagQ+a

Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 83 kr hos Eleven, högsta 122 kr hos Lyko — du kan spara upp till 39 kr genom att välja rätt butik.

Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml

EAN: 5060486266296

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    416 kr kvar till fri frakt

    83 kr

    fri frakt

    Spara 39 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    360 kr kvar till fri frakt

    139 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    Slut i lagerFrakt 19 kr
    178 kr kvar till fri frakt

    122 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
83 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 83 kr hos Eleven. Finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Vitamin A.C.E Shower Oil från Q+A är en duscholja med superfood-ingredienser som lugnar och näringstillför huden. Formulerad med vitaminrika fruktextrakt och oljor från granatäpple, tranbär och camu camu. Tillsammans med betakaroten som ger huden en djupt närande rengöring och strålande glöd. Duscholjan har en härlig doft av mango och guava och är formulerad med ytaktiva ämnen som är milda mot huden.NyckelingredienserSea BuckthornHavtorn är full av antioxidanter, vitaminer och fettsyror. Den ger intensiv fukt och lugnar irriterad hud.Beta CarotenesBetakaroten är rik på vitamin A. Som bidrar med antioxidanter och skydd mot fria radikaler. Den stimulerar kollagenproduktionen och förbättrar hudens struktur.Superfood ComplexDenna blandning av antioxidanter ger huden närande vitaminer, fettsyror som berikar och stärker hudens yta.Vitamin A.C.E Shower Oil passar för känslig, torr, stressad och normal hud. Dermatologiskt testad. 97 % naturliga ingredienser. Vegansk.Användning:Massera in försiktigt i våt hud och skölj rent. Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml

Lagerstatus

Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml?

Priset varierar mellan 83 kr och 122 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 83 kr.

Var är Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml billigast?

Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml är billigast hos Eleven för 83 kr.

Finns Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml i lager?

Q+A Vitamin A.C.E Shower Oil 250 ml finns i lager hos 2 av 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

83 kr hos Eleven

Köp nu →