Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagDr. Althea

Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml — jämför pris hos 2 butiker

Vi jämför pris på Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml hos 2 svenska butiker. Lägsta pris just nu är 409 kr hos Lyko.

Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml

EAN: 8809447251745

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Lyko

    Lyko

    I lagerFri frakt
    Fri frakt över 300 kr

    409 kr

    fri frakt

    Till butik →
  • KICKS

    KICKS

    Slut i lagerFri frakt
    Fri frakt över 199 kr

    329 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
409 kr
Antal butiker
2 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 409 kr hos Lyko. Finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Beskrivning

Rapid Firm Sculpting Cream är en näringsrik anti-age kräm som återfuktar och ger huden ett fylligare och mer elastiskt utseende. Formulan innehåller edelweissextrakt från Korea, känt för sina antioxidativa egenskaper, vilket hjälper till att reducera synligheten av rynkor och förbättra hudens fasthet. Krämen stödjer hudens naturliga struktur och bidrar till en mjukare, mer spänstig och ungdomlig hud med en hälsosam lyster. Användning: I det sista steget av hudvården, applicera försiktigt en lämplig mängd på huden. Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml

Lagerstatus

Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml?

Priset är 409 kr.

Var är Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml billigast?

Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml är billigast hos Lyko för 409 kr.

Finns Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml i lager?

Dr. Althea Rapid Firm Sculpting Cream 45 ml finns i lager hos 1 av 2 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

409 kr hos Lyko

Köp nu →