Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagRapide

Rapide Brow Milk Clear — jämför pris hos 3 butiker

Vi jämför pris på Rapide Brow Milk Clear hos 3 svenska butiker. Lägsta pris är 167 kr hos Eleven, högsta 279 kr hos NordicFeel — du kan spara upp till 112 kr genom att välja rätt butik.

Rapide Brow Milk Clear

EAN: 7350127490165

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    Eleven

    Eleven

    I lager
    332 kr kvar till fri frakt

    167 kr

    fri frakt

    Spara 112 kr

    Till butik →
  • Lyko

    Lyko

    I lagerFrakt 19 kr
    21 kr kvar till fri frakt

    279 kr

    + frakt 19 kr

    Till butik →
  • NordicFeel

    NordicFeel

    I lager
    220 kr kvar till fri frakt

    279 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
167 kr
Antal butiker
3 butiker
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 167 kr hos Eleven. Finns i lager hos alla 3 butiker vi jämför.

Beskrivning

Brow Milk är den perfekta blandningen av ett vax och en gel för dina ögonbryn. Formulan är mjölkigt vit och krämig som sedan smälter och lämnar en transparent finish medan du skulpterar dina bryn med tillhörande 3-stegsborsten. Resultatet blir välformade och voluminösa ögonbryn med en mjuk, flexibel känsla samtidigt som den fixerar och håller formen hela dagen. Den innehåller dessutom aktiva ingredienser som hyaluronsyra och vitamin E som plumpar dina hårstrån med fuktbindande och vårdande egenskaper medan du bär den. Användning: Applicera den mjölkvita, krämiga vaxgelen med den smala borsten över hela ögonbrynet som du gör med en vanlig gel. Skruva sedan tillbaka applikatorn och lyft upp korken för att få fram den dubbelsida applikatorn med kam och borste. Kamma ögonbrynen långsamt i önskad riktning så att vaxgelen smälter in den önskade formen - börja med den den finare kammen och upprepa sedan processen med den grövre borsten. Tryck sedan lätt med fingertoppen på brynet så att hårstråna lägger sig och fixeras. Avsluta med att fylla i brynen med din önskade brynpenna för extra fyllighet, exempelvis Marking Brow Pen. Rapide Brow Milk Clear

Lagerstatus

Rapide Brow Milk Clear finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Rapide Brow Milk Clear?

Priset varierar mellan 167 kr och 279 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 167 kr.

Var är Rapide Brow Milk Clear billigast?

Rapide Brow Milk Clear är billigast hos Eleven för 167 kr.

Finns Rapide Brow Milk Clear i lager?

Ja, Rapide Brow Milk Clear finns i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

167 kr hos Eleven

Köp nu →