Oberoende prisjämförelse · uppdaterat idagSalvador Dali

Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml — jämför pris hos 1 butik

Vi jämför pris på Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml hos 1 svensk butik. Lägsta pris just nu är 283 kr hos StylingAgenten.

Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml

EAN: 3760040114613

Alla butiker

Sorterat efter pris (exkl. frakt)
  • Bästa pris
    StylingAgenten

    StylingAgenten

    I lager
    416 kr kvar till fri frakt

    283 kr

    fri frakt

    Till butik →

Prisfakta

Lägsta pris
283 kr
Antal butiker
1 butik
Lager
I lager hos den billigaste butiken

Lägsta pris just nu är 283 kr hos StylingAgenten. Finns i lager hos StylingAgenten.

Beskrivning

Salvador Dali Pour Homme är en Eau de Toilette som tar fram en varm och orientalisk doftkaraktär med mystik i fokus. Den passar dig som vill ha en uttrycksfull herrdoft till kväll och mörkare årstider.DoftprofilToppnoter: anis, basilika, bergamott, lavendel och salvia Hjärtnoter: jasmin och liljekonvalj Basnoter: bärnsten, cederträ, läder, mossa, patchouli, sandelträ och vanilj Varm och kryddig doft som kommer till sin rätt på kvällen och under höst och vinter Hur länge håller doften på huden? Som Eau de Toilette innehåller den 5-15 % doftolja och håller i ungefär 4-6 timmar, med en varm bas som ofta sitter kvar längst. Vill du köpa Salvador Dali Pour Homme online hittar du den till bra pris hos butiken.

Lagerstatus

Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför. Lagerstatus uppdateras dagligen.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor

Vad kostar Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml?

Priset är 283 kr.

Var är Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml billigast?

Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml är billigast hos StylingAgenten för 283 kr.

Finns Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml i lager?

Ja, Salvador Dali Pour Homme Edt 100ml finns i lager hos samtliga 1 butik vi jämför.

Förekommer i topplistor

Bästa pris

283 kr hos StylingAgenten

Köp nu →